Twój wózek

O nas

Modbus.com.pl to internetowy sklep z modą, który powstał z wizji dostarczania najnowszych produktów, konkurencyjnych cen i doskonałej obsługi klienta. Wraz z szybkim rozwojem firmy i dużym zapotrzebowaniem klientów na nowe produkty, Modbus.com.pl wkrótce po wprowadzeniu unikalnych linii odzieży, a także kostiumów, torebek i akcesoriów modowych.

Siedziba Modbus.com.pl znajduje się w Chino w południowej Kalifornii. Posiadamy kompletne biuro i magazyn z dobrze wyszkolonym i przyjaznym personelem, który jest oddany pomocy cenionym klientom.

Pomimo rozwoju i różnorodności firmy nasza misja nie uległa zmianie. Modbus.com.pl poświęca się nieustannym innowacjom produktowym, konkurencyjnym cenom i pełnej satysfakcji klienta.

NAJWAŻNIEJSZE POWODY, BY KUPOWAĆ W DOMENIE123

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem nr 1.
Konkurencyjne ceny. Nie będziesz rozczarowany naszymi codziennymi niskimi cenami.
Niskie koszty „Zasady bezpłatnej wymiany” - dowiedz się więcej w naszej polityce zwrotu / wymiany.
Duży wybór różnych nowych przedmiotów dodawanych codziennie.
Dobrze wyszkoleni pracownicy magazynu - szczegółowa kontrola zamówień przed wysyłką, świetna kontrola jakości.
Opcjonalna usługa „Follow Up”. W razie potrzeby przed wysyłką skontaktujemy się z Państwem na Państwa życzenie i spróbujemy rozwiązać problemy z dostępnością produktów.
Twoja prywatność jest dla nas niezwykle ważna. Nigdy nie udostępniamy twoich informacji stronom trzecim.
Twoje zamówienie jest w 100% bezpieczne. Po wejściu na naszą stronę kasy znajdujesz się na bezpiecznym serwerze, używającym tak zwanej technologii SSL (Secure Socket Layer).